Ülkemize değer katan insan odaklı gemi inşa şirketiyiz.

Firma Hakkında

1991 yılında edinilen tecrübelerle, 2006 yılında GÜMÜŞ DENİZCİLİK olarak tersane sektörüne Cemre tersanesi bünyesinde başlamıştır.

2010 yılına kadar başarılarıyla güçlenen GÜMÜŞ DENİZCİLİK, 2009 yılında gemi inşa alanında kaliteli faaliyetleriyle RMK tersanesiyle profesyonelleşmeyi ön plana koyarak, 2011 yılına kadar yoluna devam etmiştir.

2010 yılıyla TERSAN tersanesindeki üstün başarı ve dinamik ekibiyle 2014 yılına kadar üstün işçilik yelpazesiyle deneyimlerini arttırmıştır. 2016 ile 2017 yılları arasında TUZLA TERSANESİ bünyesinde yapılan projelerde bulunulmuştur. 2013 yılı itibariyle de SEDEF TERSANESİ bünyesinde, diğer tersane projelerine paralel olarak çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

GÜMÜŞ DENİZCİLİK, günümüze kadar birçok projenin tamamlanmasında deneyimli ve sürekli kendini geliştiren ekibiyle gemi imalatı ve diğer yandan farklı çelik işleme konularında; araç zırh kaplama, çelik konstrüksiyon gibi çeşitli alanlarda da üstün başarılarla kendini kanıtlamayı başarmıştır.

Yenilikçi ruhuyla ve farklı iş çeşitliliği yelpazesiyle günümüz çelik işleme alanlarına çok farklı bir boyut katmıştır.

İçerisinde deneyimli mühendisler, teknikerler, iş güvenliği uzmanları, kalifiye ve teknik elemanlar bulunduran üretim departmanının en büyük hedefi kusursuz çelik işleme kapasitesinin günden güne verimli artışını sağlamaktır.

Her müşterisinin istekleri doğrultusunda ve en iyi kaliteyi sunabilmeyi kendine görev bilen GÜMÜŞ DENİZCİLİK her yeni projesinde yaptığı çalışmalarına üzerine bir kat daha yenilik katarak, çalışmalarının sonucunda duyduğu hazla yoluna devam etmektedir.

Ülkemizin alan ve kapasite bakımından en büyük özel işletmeleriyle çalışan GÜMÜŞ DENİZCİLİK, vatanına katma değer sağlayan farklı türdeki projeleriyle çelik işleme sektöründe güçlü duruşunu her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

GÜMÜŞ DENİZCİLİK çalışmış olduğu tüm klas kurumlarından tam not alarak profesyonel bakış açısını ortaya koymaktadır.

Zaman ve kaliteyle yoğurulmuş profesyonel bakış açısıyla GÜMÜŞ DENİZCİLİK, çelik işleme imalatında kalifiye durumdadır…

Misyonumuz

Gümüş Denizcilik olarak, Türkiye’nin en büyük firmaları ile çalışan bir firma olmak, ülkeye katma değer sağlayan özgün projelerle yer almaktır.

Vizyonumuz

Gemi inşa ve zırhlı araç kaplama, çelik konstrüksiyon ve torna tesviye alanında döngüsünü tamamlamış, yüksek projelere hizmet veren, iş ortaklarının memnuniyetini sağlamak ve teknolojiden yararlanan bir kuruluş olmak.

Sertifikalar

Sertifikalarımız

Deneyim

30+ Yıl deneyim ve konusunda tecrübeli çalışanlarımızla paydaşlarımızın maliyetini karlılığını koruyoruz.

Finansal Güç

Gümüş denizcilik olarak finansal yapımızla çalışan ve çözüm ortaklarımıza karşı sorumlu davranırız.

Güven

Proje büyüklüğüne göre projelerde yeterli çalışan personel ile görev alır, vaad edilen zamanda işi teslim ederiz.

Kurumsal Hizmet

Herkesin her işi yaptığı değil görev tanımındaki işleri yapmasını sağlayarak maksimum verimli çalışırız.

Yönetim Politikamız